شتابدهنده سلامت بلوهلث
شتابدهنده سلامت بلوهلث

استان خراسان رضوی و به خصوص شهر مقدس مشهد دارای پتانسیل‌های بالایی در بحث رشد فناوری و صنعت است. یکی از زمینه‌های رشد منطقه، موضوع فناوری اطلاعات و سیستم‌های هوشمند است. در حال حاضر تعداد قابل توجهی از مراکز دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای در شهر مشهد و استان خراسان رضوی مستقر هستند که بسیاری از آن‌ها در زمینه‌های مرتبط با مهندسی کامپیوتر و فناوری‌ اطلاعات و مهندسی پزشکی دارای کادر هیات علمی بوده و دانشجو می‌پذیرد.
شهر مشهد مراکز درمانی و بیمارستانی فراوانی دارد؛ برخی از این مراکز در سطح کشور و حتی کشور‌های مجاور بسیار پیشرو هستند.
به دلیل مجاورت با آستان مقدس حضرت امام رضا، شهر مشهد به یکی از پایگاه‌های پذیرش گردشگر سلامت نیز تبدیل شده است. این دو امکان وجود مراکز درمانی متعدد و پیشرفته و بارگاه حضرت امام رضا، ورود موفق به توسعه و تجاری سازی ایده‌های فناور و حمایت از مراکز و شرکت‌های دانش بنیان، در زمینه‌ی استفاده از فناوری اطلاعات و هوشمندسازی در حوزه سلامت  و حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان را می‌طلبد.

شتاب‌دهنده سلامت بلوهلث با تمرکز براساتید هیئت علمی دانشگاه‌ها، فعالین دانشجویی و مدیران صنایع برتر استان پس از یک سال و نیم تلاش شکل گرفت و مجوز اولین مرکز شتابدهی سلامت محور کشور و اولین مرکز مشاوره را دریافت نمود.

 

امید است با تلاش و کوشش باعث پیشرفت جامعه و اشتغال‌زایی در حوزه سلامت محور را شاهد باشیم.

اطلاع رسانی و رسانه‌های جدید

مشاوره

آموزش و صنعت محتوا

خدمات شهری و گردشگری

علت درخواست بازپرداخت